Sivas Ücretsiz Reklam

Sivas Ücretsiz Reklam

Yeri Nerede Hakkında

Biz kimiz sorusunu cevaplamak gerekirse eğer, Kayseri ve civarında ki işletmeleri tek bir web sitesi altına toplayıp, potansiyel olmayan müşterileri de potansiyel müşteriniz yapmayı hedefleyen bir kuruluşuz. Firma ekleme, ürün ekleme, firma kampanyası ekleme gibi ücretsiz araçlarımızdan kesinlikle ücret talep edilmeyecektir. 

Hangi Bilgileriniz Paylaşılacak?

Size ait oluşturulan alanda;

 • Firma yetkilisi
 • Adres (Harita ile)
 • Telefon
 • Web Site
 • E-Mail
 • Çalışma Saatleri
 • Sosyal Medya Hesapları
 • Firma Misyon & Vizyon ve Firma hakkındaki genel bilgiler
 • Kampanyalar
 • İlanlar
 • Haberler

Veriler istenilecektir. Tabi ki istemediğiniz alanları doldurmamakta serbestsiniz ve aynı zamanda sizin isteğiniz üzerine gold üye statüsüne geçme imkanı da sağlanacak ve ekleyebileceğiniz alan kısıtlaması kalkacaktır.

Örnek bir Firma Alanı incelemek isterseniz : Tıklayın

Markalar İçin Reklamın Önemi

Reklam neden önemli sorunuza reklamın avantajları ve etkilerinden bahsederek cevap verelim.

 • Marka bilinirliğini ve bağlılığını artırır
 • Tanınmışlığa katkı sağlar ve itibarı yükseltir
 • Satışı Artırır
 • Müşteriler ile iletişim kurmayı kolaylaştırır
 • Ürün ve hizmetlerin özelliklerinin anlaşılmasını sağlar
 • Hedef tüketiciye ulaşılmasını sağlar

 

Daha Çok Reklam Daha Çok Kazanç!

Reklamın önemi, dijital ve geleneksel reklamcılık yapmaya başlandığında ve bunun yararları görüldüğünde daha iyi anlaşılıyor. Açık hava reklamları ve sosyal medya reklamları gibi reklamlar sizi arayan müşterilerin sizi bulmasını sağlar elbette. Bizim amacımız A kategorisinde araştırma yapan birisine B kategorisini de önermek hatta C kategorisini de önermek. ve bu işlemi yaparken müşterimizin ihtiyacına da karşılık verebilmek.

 

Sizde Kazanın!

Ücretsiz reklam adı altında hazırladığımız bu platformda sizi ve firmanızı aramızda göreceğimiz günü bekliyoruz. Hemen Firma Ekle Butonuna tıklayın ve birkaç basit işlemden sonra reklamınızı yayınlamaya başlayalım. Aklınıza takılan sorular için Whatsapp uygulamasında destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

REKLAM YAYIN İLKELERİ, USULLERİ VE REKLAM GELİRLERİ TÜZÜĞÜ

“Alt Yazı ve Çerçeve Reklam”, program yayını esnasında ekrandaki görüntü üzerine, programın bütünlüğünü bozmamak kaydıyla, tanıtımı yapılan ürün, hizmet veya kuruluşun reklamının alt yazı geçmek veya görüntüyü çevrelemek suretiyle yapılmasını anlatır.

“Çocuklara Yönelik Reklamlar”, onbeş yaş ve daha küçük yaştaki kişilere yönelik ve bu kişilerin tüketebileceği ürün ve hizmetleri kapsayan reklamları anlatır.

“Dini Tören Yayını”, toplumun dini bir olayı önemli bir kişiyi veya değeri sembolleştirmesi sonucunda bunların anlam ve öneminin güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen özel merasimlerin yayınlarını anlatır.

“Doğrudan Satış Reklamı”, reklamcının reklamını yaptığı ürün ve hizmetlerin alımını, satımını, kiralanmasını, reklama cevap veren kişinin adresinde gerçekleştireceği veya sağlayacağı mesajını veren reklamları anlatır.

“Gizli Reklam”, yayıncı tarafından reklam yapma maksadıyla, malların, hizmetlerin, ismin, ticari markanın, üretici veya hizmet sağlayıcının faaliyetlerinin, para veya başka menfaat karşılığı, programlarda logo, ticari ünvan, tescilli marka, görüntü, sözlü ifade veya bunları çağrıştırabilecek imalar yoluyla tanıtımını anlatır.

“Haksız ve Aldatıcı Reklamlar”, tüketicinin güvenini, saflığını, bilgi veya tecrübe eksikliğini istismar eden reklamları anlatır. “Hareketli Reklamlar”, müzik, söz veya bunlardan birinin eşliğinde çeşitli görüntülerle reklam mesajının verildiği reklamı anlatır.

“Hareketsiz (Spot) Reklamlar”, içinde hareket unsuru bulunmayan, sunucu veya reklamcının belirlediği biri tarafından seslendirilerek hazırlanan reklamı anlatır.

“Kamu Spotu”, kamusal anlamda bir hizmeti, farkındalığı veya uyarıyı vurgulamak için hazırlanan Kurul tarafından yayınlanması tavsiye edilen, kar amacı olmayan, iki dakikadan kısa sesli ve/veya görüntülü tanıtımları anlatır.

“Küçük İlanlar”, radyolarda sadece sunucu tarafından reklam mesajının okunduğu, televizyonlarda çok kısa sürelerle ürün ve hizmetlerin hareketli veya hareketsiz tanıtıldığı reklamı anlatır. “Logo Reklam”, program yayını esnasında ekrandaki görüntü üzerine, programın bütünlüğünü bozmamak kaydıyla, tanıtımı yapılan ürün, hizmet veya kuruluşun reklamının logosunun ve/veya logo ve slogan benzeri bir içeriğin önceden hazırlanmış ve KJ ile ekrana eklenmiş şekildeki reklamı anlatır.

“Müzikli ve/veya Dramatik Yapılı Reklam”, Radyo kuruluşlarınca belirlenecek saatlerde yayınlanmak üzere, belirli süreleri kapsayan üniteler halinde reklamcı tarafından hazırlanan veya hazırlattırılan ve içinde müzik ve dramatik unsurların bulunduğu reklamı anlatır.

“Özel Tanıtıcı Reklam”, reklamcı tarafından hazırlanan ve bir tek ürün, hizmet veya ticari kuruluşun tanıtıldığı, görüntü ve müzik içeren reklamı anlatır.

“Program Desteklemesi”, yayın faaliyetleri veya görsel işitsel eserlerin üretimi dışında faaliyette bulunan gerçek veya tüzel kişilerin, kendi isimlerini, markalarını veya izlenimlerini geliştirmek amacıyla, doğrudan veya dolaylı olarak bir programın finansmanına katılmalarını anlatır.

“Programlı Reklam”, radyo yayınlarında bir ürün, hizmet veya kuruluşun tanıtımının yapılması amacıyla hazırlanan programla birlikte sunulan reklamları anlatır.

“Reklam”, bir ürün veya hizmetin satılmasını, satın alınmasını veya kiralanmasını sağlamaya, bir düşünceyi yaymaya veya reklamcının istediği başka etkileri oluşturmaya yönelik ücret karşılığı hareketli veya sabit ses ve görüntülü mesajların verilmesini anlatır.

“Reklamcı”, reklamı hazırlayan ve yayınlanması amacıyla yayıncı kuruluş tarafından kendisine iletim süresi tahsis edilen gerçek veya tüzel kişileri anlatır.

“Sanal Reklam”, yayın sinyalini değiştiren elektronik görüntü sistemlerinin kullanılması yoluyla televizyondaki görüntüye, gerçek mekanla bağlantılı olmayan, reklam yerleştirilmesini anlatır.

“Sosyal Amaçlı Reklam”, reklamcı tarafından hazırlanan enerji tasarrufu, çevre koruma, trafik, orman yangınlarını önleme gibi toplum yararlarını işleyen reklamı anlatır.

“Ürün Yerleştirme”, bir ürün, hizmet veya ticari markanın, ücret veya benzeri bir karşılıkla program içine dahil edilerek veya bunlara atıf yapılarak, program içinde gösterildiği her türlü ticari iletişimi anlatır.

“Yasa”, Kamu ve Özel Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınları Yasası’nı anlatır.

 

Kaynak

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.